15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ударна бормашина RD-ID33 600W

Напон: 230V~50Hz
Моќност: 600W
Вртежи: 0-2600/min
Удари: 0-40.000/min
Дупчење во:
метал: 13mm
дрво: 25mm
бетон: 16mm
Футер: 13mm
Регулатор на вртежи
Реверс

Клуб Цена
1522 ден. 1790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158684 Категории: ,