• 180121

Tуш сет Каја ICT 8890

Систем за туширање со славина од месинг
Вклучен тенок горен туш, рачен туш со 1 функција, црево 1,5m

7599 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180121 Категорија: