5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш кабини 939L

Димензии:100 x 80cm
Дебелина на стакло:4 mm
Стаклени врати:2
Висина на стакло:180 cm
Боја:Хром
Форма:овална
силиконски печат, магнетни ленти
Стационарно стакло:2
Тип на отворање:Лизгачки врати

Клуб Цена
14240 ден. 14990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 081209 Категории: ,