• 187727
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Турпија округла Husqvarna 4,8mm

Турпија со големина од 4.8 mm
Производител: Husqvarna
Практична алатка изработена од најквалитетен челик која ќе ви помогне да го одржите ланецот на вашата пила остар, а со тоа да постигнете најефективно, најпрецизно и најбезбедно сечење.

Клуб Цена
76 ден. 85 ден.

На залиха

SKU: 187727 Категории: ,