• 199917
4% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример за тело PHILIPS BG5020/15

Димензии (ДxШxВ):7 x 14 x 24,4 cm
Li-ion батерија
100% водоотпорен
3 додатоци за чешли (3/5/7 mm) за средување во две насоки
Работно време 60 минути, време на полнење 1 час.

Клуб Цена
4990 ден. 5199 ден.

На залиха

SKU: 199917 Категории: ,