• 196
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример Хускварна 541RS

Зафатнина 41,5 cm³
Моќност: 1,6 kW
Капацитет на резервоар за гориво: 0,94 l
Трими глава: T45X М12
Тежина 7,1 kg

Моторен тример за домашна и професионална употреба. Наменет е за косење на тревни и грмушести површини. Заедно со тримерот покрај трими главата со жила, оди и додаток нож, со кој со леснотија ке ги исечете сите грмушести растенија.

Клуб Цена
27772 ден. 30858 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180576 Категории: ,