• 193
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример Хускварна 129R

Зафатнина 28 cm³
Моќ 0,8 kW
Тежина 5 kg

Универзален тример со професионален квалитет и компактни димензии, лесен за користење. Опремен со SmartStart® технологија за лесен старт, интуитивни котроли за врвно корисничко искуство, трими глава, диск за сечење и ергономски рачки за комфорно работење.

Клуб Цена
17331 ден. 19390 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174850 Категории: ,