• 195263 1
  • 195263
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трева вештачка fabbygo 2x25m 40mm

Должина: 25m
Ширина: 2m
Висина: 40mm
Минимум нарачка: 2m²

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

На залиха

SKU: 195263 Категории: , Ознаки: ,