• 193666
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер GORENJE SM703GCB

Моќност на грејачот: 700 W
Површина за печење (ШxВ): 20X10
Индикатор на температура: Да
Прилагодување на висината: Не
Работна позиција: Затворена положба
Едноставно печење: Да
Плоча за печење:
Ребрасти плочи за печење
Плоча за сендвич
Плоча за вафли
Тефлонска плоча: Еднострана плоча што се отстранува
Грејач: Конвенционален грејач
Одводен канал за истекување на маслото: Не
Рачка за пренесување: Да
Заклучување: Да
Ладни рачки; Да
Должина на приклучен кабел: 700 mm
Ширина: 231 mm
Висина: 95 mm
Длабочина: 235 mm
Ширина на спакуван производ: 255 mm
Висина на спакуван производ: 132 mm
Длабочина на спакуван производ: 288 mm
Нето тежина на апаратот: 2 kg
Бруто тежина на апаратот: 2.4 kg

Клуб Цена
2690 ден. 2690 ден.

Нема на залиха

SKU: 193666 Категории: ,

Опис

Моќност на грејачот: 700W
Површина за печење: 20X10cm
Материјал на плочата: Алуминиум