• 177296
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер TEFAL SM155233

Моќност: 700W
Термо регулатор
Една подвижна плотна за миење
Отварање: 180 степени

Клуб Цена
1799 ден. 1999 ден.

На залиха

SKU: 177296 Категории: ,