• 180207
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Teпсија 30 Декор 3032

Дијаметар : 30cm
Обем : 4l
Висина : 58mm
Материјал: емајл
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 0,8 kg

Клуб Цена
1061 ден. 1179 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180207 Категории: ,