• 193649
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 28cm 3419

Дијаметар (см): 28
Материјал: Емајл на челичен лим
Боја (надвор/внатре): бела/црна
Нега: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
989 ден. 1099 ден.

На залиха

SKU: 193649 Категории: ,