5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих Shaggy Light Beige Plain 120×170

Димензии: 120x170cm

Клуб Цена
2612 ден. 2750 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184118 Категории: ,