• 176397
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепих детски B-982 6048 100х140

Детски тепих
Димензии:100х140cm

Клуб Цена
1215 ден. 1350 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176330 Категории: ,