5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко без капак 40L

Дијаметар : 48cm
Обем : 40L
Висина : 220mm
Материјал: емајл
Без капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење
Тежина: 8,6 kg

Клуб Цена
3468 ден. 3650 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 033850 Категории: ,