5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере плитко без капак 30L

Дијаметар : 50cm
Обем : 30L
Висина : 155mm
Материјал: емајл
Без капак
Боја: Сина

Клуб Цена
2659 ден. 2799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 033851 Категории: ,