5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере касерол. 14 со клун

Дијаметар : 14cm
Волумен : 1L
Висина : 68mm
Материјал: емајл
Без капак
Боја: беж

Клуб Цена
474 ден. 499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028320 Категории: ,