• 191282
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере длабоко Princ 22/5.7 2771

Дијаметар: 22 см
Волумен: 5,7 литри
Висина: 13,7 см
Материјал: челичен лим со емајлирана обвивка
Стаклена покривка
Може да се пере на рака или во машина за миење садови
Садот може да се користи на сите видови шпорети, вклучително и индукциски

Клуб Цена
1304 ден. 1449 ден.

Нема на залиха

SKU: 191282 Категории: ,