• hghjjgh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенда fabbygo BW-92001 – 1.6m x 1.6m

Челичен столб: Ф16mm
Материјал: Полиестер
Стандарден ѕиден држач

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190119 Категории: , Ознака: