• 191303
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава за палачинки GRANIT STONE 25cm

Димензија: 25×2.9cm
Боја: црвена
Матријал: челик

Клуб Цена
854 ден. 949 ден.

На залиха

SKU: 191303 Категории: ,