• 028433
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Тефлон 28

Дијаметар : 28cm
Обем : 2.6L
Висина : 55mm
Без капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење
Челична тава со нелеплива тефлонска обвивка

Клуб Цена
989 ден. 1099 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174646 Категории: ,