• 028433

Тава Тефлон 28

Дијаметар : 28cm
Обем : 2.6L
Висина : 55mm
Без капак
Боја: Црна
Одржување: Рачно и машинско перење
Челична тава со нелеплива тефлонска обвивка

1099 ден.

Нема на залиха

SKU: 174646 Категорија: