• 196198
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара EGE SMYRNA GREY

Димензија:106×55/5x26cm
Целосно електростатска не’рѓосувачка боја.
Преклопен и лесен за носење.
Соодветен дизајн за употреба на балкон рамка и грејач јадро.
Носач што се прилагодува на растојание.
Пластичен аголен држач против удари.
Капацитет за закачување на линијата за облека од 10m.
Носивост до 10kg.
Состав: пластика, метал

Клуб Цена
494 ден. 549 ден.

На залиха

SKU: 196198 Категории: ,