• 184499
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сушара ротирачка LINO POP UP 14m

Димензии на расклопена: 95x110cm
Димензии на преклопена: 147x12cm
Вкупна должина за сушење: 14m
Капацитет на алишта за сушење: 14kg
Се користи во соба, бања, балкон.
Тежина: 3,6kg

Клуб Цена
6092 ден. 6769 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 184499 Категории: ,