• 170893
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сталажа за чевли WR-4761

Капацитет:9 пара
Челични рамки
Димензии:63x30x53cm

Клуб Цена
1039 ден. 1299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство