• 187527
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спреј лепак VAL GLUE SPRAY 0.5/1 SW

Количина: 500 ml
База: Синтетичка смола
Боја: Броѕирно бела
Мирис: Карактеристичен
Производител: Valvoline
Висококвалитетен лепак и за трајно и за привремено лепење. Погоден за лепење хартија, картон, дрво,текстил и разни видови пластика.

Клуб Цена
616 ден. 685 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187527 Категории: ,