• 190022
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија за дрво D-07434

Дијаметар Ø: 8 mm
Вкупна должина: 400 mm
Работна должина: 330 mm
Производител: Makita
Спирална бургија за дрво D-07434 8x400mm.

Клуб Цена
392 ден. 435 ден.

На залиха

SKU: 190033 Категории: ,