• 190017
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07456

Дијаметар Ø: 12 mm
Вкупна должина: 400 mm
Работна должина: 330 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07456 12x400mm

Клуб Цена
458 ден. 509 ден.

На залиха

SKU: 190017 Категории: ,