• 190034
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07440

Дијаметар Ø: 10 mm
Вкупна должина: 400 mm
Работна должина: 330 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07440 10x400mm.

Клуб Цена
400 ден. 445 ден.

На залиха

SKU: 190034 Категории: ,