• 190026
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07266

Дијаметар Ø: 12 mm
Вкупна должина: 200 mm
Работна должина: 130 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07266 12x200mm.

Клуб Цена
238 ден. 265 ден.

На залиха

SKU: 190026 Категории: ,