• 175990
40% попуст
Заштеди со Клуб цена

Соларна лед сијалица со сензор 1.5W

Заштита: IP65
Светлосен флукс: 400Lm
Напон: Соларна Енергија

Клуб Цена
599 ден. 995 ден.

На залиха

SKU: 175990 Категории: ,