• fgfdgdg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

LED Сијалица GU10 6W 6400K – Халоген

Moќност 6W
Боја на светлина: 6400K

Клуб Цена
112 ден. 125 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156965 Категории: ,