5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сјаен Шампон Sonax

Шампон со конвентрирана моќ на миење за мануелно перење на возилото
Делува брзо и темелно ги отстранува нечистотиите од патот
Соодветен за миење на сите обоени надворешни површини, метал, стакло, пластика, гума како и церади, порцелан и енамел
Без фосфати
Нето: 1 л.

Клуб Цена
233 ден. 245 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088116 Категории: ,