• 177081
38% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сијалица лед OSRAM 9W/865 E27

Приклучок: E27
Моќност: 9W
Светлосен флукс: 806lm
Температура на светлина: 6500К
Должина: 110mm
Дијаметар: 60mm
Работен век: 15000ч

Клуб Цена
99 ден. 160 ден.

На залиха

SKU: 177081 Категории: ,