• 028504
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет за сол и бибер 3114074

Материјал: керамика
Димензии : 8 x 5,5cm

Клуб Цена
188 ден. 209 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 028504 Категории: ,