• tree-bel
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет Tree Бел

Димензии на маса: 53 x 53 x 40 cm
Димензии на стол: 60 x 58 x 89 cm

Клуб Цена
6166 ден. 6490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176617 Категории: ,