• 197872
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет куфери 3/1 – сив

Димензии: 25x34cm
Материјал: ABS
Количка од Железо
Вообичаена комбинација за заклучување
4 тркала од 360 степени
Внатрешна облога: 210D полиестер
Мека рачка

Димензии:
37.8×25.4×52.5cm = 20″
42.4x27x60cm = 24″
49.5×30.4×70.5 = 28″

Клуб Цена
4990 ден. 5990 ден.

На залиха

SKU: 197872 Категории: ,