• 174135
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија за орхидеја Paris 14cm – Мока

Боја:мока
Димензии:14cm

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174135 Категории: ,