• 197002
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Muza Oval 59cm – крем

Боја: крем
Матријал: пластика

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

На залиха

SKU: 197002 Категории: ,