• 196933
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Mira 14.5cm – антрацит

Боја: антрацит
Матријал: пластика

Клуб Цена
143 ден. 159 ден.

На залиха

SKU: 196933 Категории: ,