• 196792
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 12cm – ефект на бетон/ц

Боја: ефект на бетон/црна

Клуб Цена
71 ден. 79 ден.

На залиха

SKU: 196792 Категории: ,