• 196835
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 20cm – ефект на бетон/с

Боја: ефект на бетон – сива

Клуб Цена
161 ден. 179 ден.

На залиха

SKU: 196835 Категории: ,