• 196836
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 20cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – црна

Клуб Цена
161 ден. 179 ден.

На залиха

SKU: 196836 Категории: ,