• 174083
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Liegi за орхидеја – Зелена

Димензии:16x14cm
Боја:зелена

Клуб Цена
71 ден. 79 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174083 Категории: ,