• 192421
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Roma – кафе боја

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
386 ден. 429 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192421 Категории: ,