• 13
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Malwa 190 – LA721-74

Клуб Цена
260 ден. 289 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192265 Категории: ,