• 192311
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Magnolia – светло сива

Димензии: 21.3×25.3cm
Бојa: светло сива

Клуб Цена
233 ден. 259 ден.

На залиха

SKU: 192311 Категории: ,