• 192308
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Magnolia – светло сива

Димензии: 14.8x19cm
Боја: светло сива

Клуб Цена
152 ден. 169 ден.

На залиха

SKU: 192308 Категории: ,