• 192310
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Magnolia – бела

Димензии: 21.3×25.3cm
Бојa: бела

Клуб Цена
233 ден. 259 ден.

На залиха

SKU: 192310 Категории: ,