• 192483
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Karo – кафеава/беж

Димензии: 80x40x40cm
Боја: кафева/беж

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

На залиха

SKU: 192483 Категории: ,