• 192452
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela 340 ECO – LA238-04

Клуб Цена
719 ден. 899 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192452 Категории: ,